ÖVRIGT / Speglar / Pigtittare 15286148
nr 1528 6148
Karl Johan. Längd: 47 cm. Djup: 25 cm, höjd: 69 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:07:40
100 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren
Kondition: slitage, skador
nr 1528 6148
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 20 mars 2023 |
Karl Johanstil/Empir
Senempiren
Senempiren